Saldi vizija – tai komanda saldaus meno atstovų, turinčių virš 20-ies metų patirtį tortų ir saldėsių gaminimo ir dekoravimo srityje.

Mes gerai žinome, kokios pagalbos Jums labiausiai ir dažniausiai prireikia tortų dekoravime bei kuriant saldžius meno kūrinius.

Galime Jums pasiūlyti įvairių figūrėlių, tinkančių vaikams ir nevaikams, gėlyčių ir jų kompozicijų, dekoravimo įrankių, medžiagų, dažų. Jei, kartais, nerastumėte to, ko pageidaujate – ne bėda – užsakysime ir pagaminsime pagal individualų užsakymą.

Turime nuostabią knygą, kurioje rasite receptus, sužadinančius slapčiausias saldžias svajones, kuriomis galite nustebinti ir nudžiuginti savo šventės dalyvius ir svečius.

Taip pat rengiame mokymus – video pamokos, kuriose turėsite galimybę susipažinti su tortų dekoravimo paslaptimis ir pamėginti patys jas įgyvendinti savo virtuvėje.

O taip pat ir dovana! Visi el. parduotuvės pirkėjai, gali susisiekti asmeniškai su tortų dekoravimo profesionalu, pasikalbėti, pasitarti ir gauti neįkainojamą konsultaciją, kuri leis plėsti savo saldėsių dekoravimo akiratį bei jį tobulinti.

Mūsų tikslas – padėti Jums įgyvendinti savo saldžią viziją.